Gamet s.c. - Hawera
Promat002
Hawera001
Kotwy stalowe fischer
Promat003
Uszczelniacze i pianki montażowe
Previous Next

Historia sukcesu fi rmy Hawera (skrót od Hartmetall-Werkzeugfabrik Ravensburg) rozpoczęła się w roku 1952. Pionierskie osiągnięcia w rozwoju i produkcji wierteł udarowych do wiertarek i młotow oraz systemow montażu narzędzi SDS-plus i SDS-max zapewniły przedsiębiorstwu stały wzrost.

Obecnie z taśm fabrycznych schodzi ponad 50.000 narzędzi dziennie. Własna produkcja narzędzi pozwala fi rmie Hawera utrzymać wysoką jakość oraz stałą dostępność produktow. Konsekwentne rozszerzanie kompetencji Fabryka w Ravensburgu jest symbolem innowacyjnej, zorientowanej na użytkownikow i konkurencyjnej produkcji. Duże sukcesy odnosi najnowsza generacja wierteł udarowych SDS-plus i SDS-max.

Produkcja narzędzi podzielona jest na działy:

  • Wiercenie
  • Dłutowanie
  • Cięcie narzędziami diamentowymi
  • Wiercenie narzędziami diamentowymi
  • Cięcie pilarkami tarczowymi
  • Brzeszczoty do wyrzynarek
  • Brzeszczoty szablaste

Hawera jest symbolem wydajnych narzędzi do wiercenia, dłutowania i cięcia betonu, kamienia i muru. Najważniejszą kwestią jest efektywna obróbka kamienia na budowie. Kierując się hasłem „Siła profesjonalizmu“, opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy narzędzia, które przy mniejszym nakładzie pracy odznaczają się większą wydajnością: dzięki szybszemu tempu pracy, lepszym rezultatom i wyższej trwałości. Hawera zajmuje wiodącą pozycję w segmencie obróbki betonu i kamienia. Nasz asortyment uzupełniają efektywne narzędzia do cięcia materiałów budowlanych, drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Poprzez konsekwentne inwestowanie w rozwój produktów, własną produkcję spełniającą najwyższe wymagania jakościowe oraz wspólnie z silnymi partnerami na rynku pragniemy w dalszym ciągu umacniać naszą pozycję rynkową specjalisty w dziedzinie osprzętu.